Niacin 500mg
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Ніацинамід 500 мг (100 капсул)

США

 Ніацинамід 500 мг (100 капсул)  

200,00 ₴ Ціна

200,00 ₴ без податку

local_shippingДоставка товару за рахунок замовника   Подробиці

Now Нікотинамід (Вітамін В3)

Є захворювання, які піддаються лікуванню ніацином, а є ті, що лікуються нікотинамідом.

Є стани, які краще піддаються лікуванню іншою формою вітаміну Вз – нікотинамідом, ніж ніацином.

Люди, які страждають на цукровий діабет першого типу

вимагають постійних ін'єкцій інсуліну, тому вони повинні регулярно приймати нікотинамід

Now Нікотинамід – ця речовина також здатна певною мірою запобігати пошкодженню підшлункової залози, що призводить до втрати організмом здатності виробляти власний інсулін. Це ушкодження починається в молодому віці, що пояснює, чому діабет типу I також називають ювенільним діабетом. Це також пояснює, чому, чим раніше ми зможемо захистити підшлункову залозу, тим успішнішою буде профілактика цього захворювання.

Саме з цих міркувань виходили дослідники, коли в профілактичних цілях давали нікотинамід приблизно вісімдесят тисяч дітей (від 5 до 7 років) виробляти інсулін.

Нікотинамід також зменшує біль і покращує рухливість суглобів при остеоартриті.

Наслідки дефіциту вітаміну В3

Якщо вас долають шкірні захворювання, якщо ви без особливої ​​причини нервуєте і дратуєтесь, а крім того, страждаєте на пронос, то вам напевно не вистачає лише вітаміну Вз (ніацину).

З триптофану в процесі обміну речовин утворюється нервовий подразник серотонін, який впливає на наш сон та настрій. Оскільки ніацин абсолютно незамінний для виробництва енергії у клітинах тіла, то при його дефіциті значна частка триптофану перетворюється на ніацин.А це, у свою чергу, веде до нестачі серотоніну і, як наслідок, до безсоння, поганої концентрації уваги, пригніченості, нервозності, аж до сильної депресії, галюцинацій та навіть шизофренії. І все це при тому, що більшість із нас і без того страждає на дефіцит триптофана. Тому щоб амінокислота триптофан даремно не витрачалася на вироблення ніацину, а йшла на утворення серотоніну, в їжі має бути достатньо ніацину.

Просто дивно, яку активну участь цей маленький чарівник бере в роботі нашої незбагненно складної фабрики життя. Ніацин - одна з найважливіших речовин, призначених для транспортування електронів та виробництва енергії у живій клітині.

Рекомендації

Приймати по 1 капсулі один раз на день.

Склад

Склад на 1 капсулу:

Ніацин (як ніацинамід) 500 мг

Now Foods