B-50 (100 caps)  - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

B-50 (100 капсул)

США

NOW - B-50 (100 капсул)  

770,00 ₴ Ціна

770,00 ₴ без податку

local_shippingДоставка товару за рахунок замовника   Подробиці

Now foods Vitamin B-50 mg Veg Capsules - збалансований та концентрований комплекс вітамінів групи В для підтримки нормального функціонування організму та протікання обмінних процесів

• підтримка нервової та серцево-судинної системи

• перетворення білків, жирів та вуглеводів на енергію

• участь у синтезі еритроцитів

• регуляція роботи травної системи

• містить холін та інозитол

• вегетаріанський продукт

Для нормальної роботи нервової та імунної системи та для повноцінного функціонування організму необхідно вживати вітаміни групи В. Оскільки вітаміни цієї групи не затримуються у нашому організмі, їх запас доводиться поповнювати щодня. При їх дефіциті у людини знижується імунітет, він стає дратівливим та пригніченим, з'являється м'язова слабкість. Також страждають шкіра, нігті та волосся.

Щоб уникнути цих проблем, слід приймати комплекси вітамінів групи В.

Now foods Vitamin B-50 mg Veg Capsules – повноцінний комплекс вітамінів групи В у капсулах

для забезпечення та регуляції обміну речовин, профілактики нервових розладів та серцево-судинних захворювань.

Дана добавка забезпечить організм усіма вітамінами групи B, які спільно надають більш сильний вплив на організм і покращують ефективність один одного. Завдяки цьому комплексу Now foods Vitamin B-50 mg Veg Capsules діяльність нервової системи протікає без збоїв, їжа швидко перетворюється на паливо, організм почувається зарядженими енергією цілий день, а також утворюється велика кількість еритроцитів, які переносять кисень по всьому організму.Now foods Vitamin B-50 mg мають у складі вітаміноподібні речовини: холін (В4) та інозитол (В8) – ці вітаміни працюють для підтримки виробництва енергії, підтримки здорового метаболізму гомоцистеїну та підвищення здоров'я нервової системи.

Саме завдяки холіну (В4) запускаються процеси регенерації печінки і легше виводяться жири, а інозитол (B8) нормалізує рівень холестерину в крові, артеріальний тиск, захищає клітини від пошкоджень, бере участь у будівництві м'язових тканин і кісток, дбає про нашу красу: допомагає позбавлятися від зайвої ваги та посилює ріст волосся.

Крім того, без інозитолу (В8) неможливе зачаття дитини!

Прийом комплексу вітамінів групи В необхідний вегетаріанцям через наявність у складі вітаміну В12, без якого неможливе утворення ДНК та РНК, засвоєння амінокислот, процеси кровотворення та безліч інших функцій. Його особливість у тому, що B12 міститься лише у продуктах тваринного походження, які вегетаріанці не вживають у їжу. Важливо знати, що у рослинних продуктах (спіруліну, наприклад) міститься лише псевдовітамін B12.

Саме тому людям, які відмовляються від м'яса (веганам та вегетаріанцям), рекомендується приймати вітамін B12 у комплексі Now foods Vitamin B-50 mg.

Здоров'я ЦНС. Прийом добавки Vitamin B-50 mg важливий для правильної роботи ЦНС, вітаміни групи В беруть участь у функціонуванні багатьох гормонів і нейромедіаторів, покращують пам'ять, увагу, допомагають боротися зі стресом і покращують настрій

Джерело енергії для організму.Багато вітамінів з цієї групи необхідні перетворення споживаних нами білків, жирів і вуглеводів на енергію. Чим більше енергії, тим ефективніше працюють усі системи організму, оскільки для свого функціонування кожна клітина нашого тіла постійно витрачає багато енергії.

Здоров'я ШКТ. Вживання Now foods Vitamin B-50 mg стимулює викид шлункового соку, який необхідний для розщеплення їжі до речовин, що всмоктуються в кишечнику і потребують організму. Якщо шлункового соку недостатньо, засвоєння поживних речовин з їжі порушується.

Синтез кров'яних клітин. Вітамін В6 у складі комплексу необхідний для виробництва еритроцитів, які, зв'язуючись з гемоглобіном, доставляють кисень до кожної клітини організму. Адже завдяки кисню ми не тільки дихаємо, а й виробляємо енергію.

Функції добавки Now foods Vitamin B-50 mg:

• нормалізація роботи нервової та серцево-судинної системи

• регуляція артеріального тиску (знижує тиск)

• покращення роботи кишечника, стану шкіри

• підтримка емоційного здоров'я, допомога у боротьбі зі стресами, депресіями, підвищеними емоційними навантаженнями

• участь у зростанні клітин, в енергообміні, у роботі м'язів

• зміцнення імунітету

• підвищення опірності організму до різних захворювань

Супутні добавки до комплексу Now foods Vitamin B-50 mg:

• для збагачення раціону та підвищення імунітету – з вітамінами А, С, D, Е, мінералами, ПНЖК Омега-3

• для підтримки нервової системи – з такими добавками ефективно поєднувати як DMAE, Триптофан, 5-НТР, гліцином та лецитином

• для здоров'я серця та судин-з аргініном, антиоксидантами (виноградна кісточка, глід), Магнієм

Рекомендації

Приймайте по 1 капсулі щодня з їжею. УВАГА! Лише для дорослих. Проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви вагітні/годуєте грудьми, приймаєте ліки або маєте медичні протипоказання. Зберігайте у недоступному для дітей місці.

Склад

Склад на порцію (1 вегетаріанська капсула):

Порцій в упаковці: 100

Тіамін (вітамін B-1) (з тіаміну HCl) 50 мг

Рибофлавін (вітамін B-2) 50 мг

Ніацин (вітамін B-3) (як ніацинамід) 50 мг

Вітамін В-6 (з піридоксину HCl) 50 мг

Фолат 667 мкг DFE (400 мкг фолієвої кислоти)

Вітамін B-12 (як ціанокобаламін) 50 мкг

Біотин 50 мкг

Пантотенова кислота (з пантотенату кальцію) 50 мг

Холін (від Choline Bitartrate) 25 мг

ПАБА (пара-амінобензойна кислота) 25 мг

Інозитол 25 мг

Інші інгредієнти: целюлоза (капсула), целюлозний порошок, діоксид кремнію та магнію стеарат (рослинний джерело).

Не виробляється з додаванням пшениці, глютену, сої, молока, яєць, риби, молюсків.

Now Foods