Сурфасейф
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Сурфасейф-швидка дезінфекція

Сурфасейф с пенообразователем распилителем- для быстрой дезинфекции поверхностей и инструментария, не содержит спирта

  • 750 мл.

484,00 ₴ Ціна

484,00 ₴ без податку

local_shippingДоставка товару за рахунок замовника   Подробиці

Склад: як діючих речовин містить Дідецілдіметіламмоній хлорид 0,14%, полігексаметіленбігуанід гідрохлорид 0,096%, а також допоміжні і функціональні компоненти; рН засобу - 6,0.

Дезінфікуючий засіб Сурфа'Сейф - це не що містить спирту засіб для швидкої у часі дезінфекції поверхонь та інструментів в медичних установах і клініках. Форма випуску - флакон 750 мл. з піноутворюючим дозатором. Засіб не має запаху і кольору, а завдяки пенообразующей дозатора просто і швидко наноситься на поверхню підлягає дезінфекції. Дезінфікуючий засіб Сурфа'Сейф після висихання не залишає слідів і не вимагає змивання водою (винятком є ​​дитячі іграшки та випадки коли продезінфіковані поверхні контактують зі слизовими або з продуктами харчування).

К преимуществам препарата СурфаьСейф можно отнести эффективное противомикробное действие и сильные моющие свойства, а так же тот факт, что СурфаьСейф очень щадящим препаратом по отношению к обрабатываемым поверхностям. Он не обесцвечивает поверхности из таких материалов как оргстекло, искусственная кожа, натуральная кожа, может без страха использоваться на поверхностях с полимерным, гальваническим покрытием, обрабатывать металлические и стеклянные поверхности.

ANIOS