Дитяча жувальна DHA (60 капсул)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Дитяча жувальна DHA (60 капсул)

Kids Chewable DHA (60 softgels): Дитяча жувальна DHA (60 капсул)

Країна: США

Форма випуску-капсули

460,00 ₴ Ціна

460,00 ₴ без податку

local_shippingДоставка товару за рахунок замовника   Подробиці

Now foods Kids Chewable DHA - натуральна та смачна збалансована біодобавка на основі поліненасичених жирних кислот Омега-3 з великою кількістю DHA жирних кислот з тунця, необхідна для правильного розвитку дитини, її серцево-судинного здоров'я та гарної пам'яті. «Must have» добавка для дітей у період зростання та розвитку, а також у період навчання.

здоровий та повноцінний розвиток дитячого організму

маленькі жувальні гелієві капсули зі смаком ягід

BioPure DHA - риб'ячий жир із тунця преміум класу

виробництво за унікальною запатентованою технологією, що забезпечує кристально чистий риб'ячий жир, вільний від домішок та важких металів.

Натуральні підсолоджувачі та ароматизатори

Поліненасичені жирні кислоти класу Омега-3 у дитячому раціоні дуже важливі, оскільки необхідні для будівництва клітин мозку, зміцнюють імунітет, покращують пам'ять та зір. У наш час з наявністю фастфуду, напівфабрикатів навіть у раціоні маленьких дітей, нелюбов дитини до риби та її запаху призводить до дефіциту корисних та життєво важливих жирних кислот Омега-3, який проявляється у частих простудних захворюваннях дитини, затримці у розвитку та зростанні, поганій пам'яті , поганої концентрації уваги, відставанні у навчанні, проблемах із зором і навіть виникненням алергій.

Вченими всього світу доведено, що жирні кислоти Омега-3, здатні підвищувати імунітет дітей та робити їх несприйнятливими до алергенів, беруть участь у формуванні нервової системи.Цікаво, що перші 2 роки життя малюка ПНЖК Омега-3 накопичуються в сірій речовині мозку та відповідають за імунітет! Ось чому так важливо достатнє надходження в організм Омега-3 жирних кислот.

Омега-3 для дітей важливі не менше, ніж вітаміни, макро- та мікроелементи. Тому для повноцінного розумового та фізичного розвитку дитини необхідно збагатити харчування малюка рибними продуктами, а також рослинними джерелами Омега-3 (масло, горіхи тощо) або за допомогою спеціального дитячого комплексу від американського бренду Now foods корисних Омега-3 кислот - Kids Chewable DHA.

Now foods Kids Chewable DHA - поліненасичені жирні кислоти класу Омега-3 у вигляді смачних жувальних капсул для правильного розвитку та зростання дитини.

Now foods Kids Chewable DHA - найсмачніший спосіб вживання риб'ячого жиру не тільки для дітей, але і для дорослих!

Переваги добавки:

1) Дана добавка містить лише натуральні ароматизатори та підсолоджувачі, абсолютно безпечні для здоров'я малюків, які допоможуть замаскувати специфічний смак та запах риб'ячого жиру.

2) Докозагексаєнової кислоти (DHA) в комплексі більше ніж ейкозапентаєнової (EPA):

DHA-200мг на порцію! Що це означає і чому важливо?

DHA-грає найважливішу роль у тому, як добре буде рости і працювати мозок дитини. До 60% мозку людини працює або побудовано на незамінних жирах та кислотах. DHA – найпоширеніший і найважливіший компонент, що підтримує здорову роботу та розвиток мозку.

3) У виробництві Now foods Kids Chewable DHA застосовується риб'ячий жир тунця преміум класу BioPure DHA®.BioPure DHA ® - гарантує чистоту при ретельному контролі якості, від джерела сировини до упаковки добавки.

BioPure DHA ® унікальний тим, що містить у 5 разів більше DHA, ніж EPA.

Високі рівні DHA особливо важливі для немовлят і дітей, що ростуть, оскільки він сприяє розвитку мозку і когнітивних функцій.

Омега-3 жирні кислоти, що містяться в BioPure DHA ® підтримують дитяче здоров'я, здоров'я серцево-судинної системи, суглобів, когнітивні функції, настрій, здоров'я очей та розвиток плода.

Всього 2 смачні жувальні капсули на день збережуть здоров'я вашої дитини і допоможуть їй процвітати у школі. Дітям, що ведуть активний спосіб життя, що займаються важкими видами спорту, необхідно більше Омега-3, ніж їхнім ровесникам, що проводять вільний час за комп'ютером, тому фахівці компанії ВітаМан рекомендують приймати 2 капсули 2 рази на день з їжею.

Імунітет. Регулярний прийом Омега-3 сприяє утворенню простогландинів протизапальних агентів.

Користь прийому Now foods Kids Chewable DHA для дітей полягає у здатності нормалізувати процеси метаболізму, особливо жировий обмін. При нераціональному харчуванні наявності харчового сміття в раціоні добавка допоможе знизити рівень поганого холестерину в крові.

Пам'ять та мозок. Щоденне вживання смачних та солодких капсул з Омега-3 від Now foods допомагає дітям бути більш зібраними та сконцентрованими, покращує пам'ять, допомагає захистити нервову.

Рекомендації

Рекомендації щодо застосування: приймайте по 2 жувальні капсули 1-2 рази на день з їжею. Протипоказання: непереносимість на компоненти добавки, алергія на рибу, погана згортання крові.

Склад

Склад на порцію (2 жувальні гелієві капсули):

Калорії – 10

Усього жирів - 1 г

Концентрат риб'ячого жиру BioPureDHA® – 1100 мг

Докозагексаєнова кислота (ДГК) - 200 мг

Ейкозапентаєнова кислота (EPA) – 48 мг

Інші інгредієнти: капсула (желатин, гліцерин, вода, ксиліт, целюлоза), натуральний фруктовий ароматизатор та змішані токофероли. Містить рибу (тунець). Вітамін Е з НЕ ГМО сої. Риб'ячий жир є продуктом сейшельських островів. Виготовляється за стандартами якості GMP.

Now Foods