Еклін-Н для миття поверхонь і ПСО  - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Еклін-Н для миття поверхонь і ПСО

З метою миття поверхонь і передстерилізаційного очищення виробів медичного призначення 

  • 5 л.
  • 10 л.

250,00 ₴ Ціна

250,00 ₴ без податку

local_shippingДоставка товару за рахунок замовника   Подробиці

Склад засоби-вміст діючих та допоміжних речовин, мас.  %: Суміш йоногенних і неіоногенних поверхнево-активні речовини до 9%, спирти етоксильовані до 3%, комплексоутворювач, що сприяє омилення жирів, вода.

Призначення засобу: «ЕКЛІН-Н» може використовуватися для:  очищенням виробів медичного призначення з різних матеріалів (включаючи жорсткі та гнучкі ендоскопи, інструменти до них).

Хірургічні, акушерсько-гінекологічні та стоматологічні інструменти (в тому числі обертові, сліновідсмоктуючі установки), стоматологічних матеріалів (відбитків з альгінату і силікону, зубопротезні заготовки, артикулятори, коронки, зліпки, мости)

в лікувально профілактичних і оздоровчих установах;  перукарські, манікюрні, педикюрні і косметичні приналежності і т.д.

Миття поверхонь в приміщеннях з різних матеріалів.

Ручна і машинна прання тканинних виробів з бавовняних волокон (бельтинга, мішків і т.п.), текстильних виробів багаторазового застосування (Постельного лікарняної білизни, халатів, спецодягу і т.д.)

Дезінфекція на на комунальних об'єктах.

На підприємствах фармацевтичної, мікробіологічної, парфумерно-косметичної, харчової та переробної промисловості (м'ясо, молоко, рибопереробної, масложирової, овочеконсервної, пивобезалкогольної, лікеро-горілчаної та виноробної, кондитерської, в цехах кулінарних напівфабрикатів) в теплицях, складах і базах різного призначення (в  т.ч. призначених для зберігання зерна і муки, інших продуктів харчування, лікарських засобів, предметів гігієни та санітарії і т.д.)

У дитячих дошкільних установах, навчальних закладах усіх рівнів акредитації, в спортивно-оздоровчих установах, пансіонатах, санаторіях та інших установах для дорослих і дітей;  в місцях проведення тренувань, змагань, навчально-тренувальних зборів, в побуті.

Не має корозійних властивостей для виробів і поверхонь з нержавіючої сталі, алюмінію, міді, латуні, легких і кольорових металів, а також оцинкованих і луджених поверхонь, не пошкоджує вироби зі скла, натуральної гуми, синтетичних матеріалів.

Дезінфекція поверхонь: 01% - 30 хв., 0,25% - 20 хв., 0,5% -10 хв.

Передстерилізаційна очищення: 01% -20 хв., 0,25% -10 хв., 0,5% -3 хв

Термін придатності засобу становить 5 років.