Піколинат цинку 50 мг (60 капсул)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Піколинат цинку 50 мг (60 капсул)

США

Піколинат цинку 50 мг (60 капсул)

320,00 ₴ Ціна

320,00 ₴ без податку

local_shippingДоставка товару за рахунок замовника   Подробиці

Now foods Zinc Picolinate Veg Capsules - вегетаріанська добавка з найважливішим мікроелементом цинком, джерелом молодості, сил, краси та здоров'я

• формує імунний захист

• сприяє метаболізму тестостерону

• мікроелемент краси та молодості

• вегетаріанський продукт

• максимальне поглинання цинку організмом завдяки формі піколінату

Цинк - другий за важливістю мікроелемент, що є в організмі людини (після заліза). Цинк міститься у всіх клітинах, особливо в клітинах очей, печінки, мозку, м'язів та статевих органів (у чоловіків-у передміхуровій залозі).

Цікаво знати, що 5 тис. років тому єгиптяни користувалися цинковою маззю для швидкого загоєння ран, а приблизно 100 років тому вчені виявили, що цього елемента потребують і рослини і люди. Також проводилися досліди на щурах та дослідження показали, що прийом цинку прискорює загоєння ран та опіків.

  Цинк – це дуже важлива складова наших ферментів, кісток, тканин та шкіри. Він присутній у кожній клітині нашого організму. Понад 70 білків містить цинк.

При дефіциті цього мікроелемента знижується імунітет, виникає ламкість нігтів, на нігтях з'являються білі крапки, сухість шкіри, випадає волосся, шкіра погано відновлюється, втрачається гострота зору, підвищується стомлюваність. Найчастіше недолік цього мікроелемента краси та здоров'я відчувають люди, які сидять на дієтах, вегетаріанці (оскільки з рослинної їжі цинк дуже погано засвоюється), спортсмени, вагітні, люди, які приймають препарати, які погіршують засвоєння цинку.Також нестачу цинку відчувають люди, які страждають на хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, печінки та порушення діяльності щитовидної залози, люди, які вживають алкоголь.

  Особливу роль грає цинк під час занять спортом. Це визначається здатністю ферментів, до складу яких входить цинк, очищати організм від шкідливих окислених продуктів обміну. Добове дозування цинку для спортсменів залежить від ступеня та періоду навантажень. Під час навантажень спортсмени втрачають вдвічі більше цинку, ніж у дні відпочинку, а ці запаси обов'язково потрібно заповнювати, щоб забезпечити максимальний антиоксидантний захист організму.

  Цинк впливає зростання дітей, оскільки через нестачу цинку в дитини гальмується процес зростання. Вся справа у здатності цинку підвищувати рівень гормонів росту. Тому дітям часто призначається харчування з підвищеним вмістом цинку.

  Цинк для вагітних Цинк вкрай важливий для доброго самопочуття вагітних та для нормального розвитку дитини в утробі, тому що вона бере участь у формуванні неба, очей, серця, кісток, легенів нервової системи, сечостатевої системи. Також цинк запобігає виникненню кровотеч.

Для того, щоб запобігти дефіциту цинку, американський бренд Now foods розробив спеціальну добавку з цим важливим мікроелементом Zinc Picolinate Veg Capsules у вигляді вегетаріанських капсул, що відмінно підходить для веганів, а також слід звернути увагу на дуже важливу перевагу, що цинк представлений в добавці максимально біодоступною формою піколінату.

У кожній капсулі 50 мг цинку піколінату.Що таке піколінат цинку?

Це цинк, пов'язаний з піколінової кислотою, яка сприяє засвоюваності мінеральних речовин, тому піколінат цинку набагато краще засвоюється, ніж інші добавки з цинком. З'ясуємо, що таке пиколинова кислота.

Піколінова кислота - натуральний мінеральний хелатор, що виробляється нашим організмом, який виготовляється з амінокислоти триптофану в печінці та нирках.

Під час перетравлення їжі піколінова кислота виділяється з підшлункової залози в товстий кишечник, де приєднується до мінеральних елементів, покращуючи їх засвоюваність.

Важливо також знати, що піколінат цинку засвоюється в умовах зниженої кислотності, а зазвичай кислотність знижується після 40 років.

Властивості добавки Zinc Picolinate Veg Capsules:

- імунний захист організму. Поповнення запасів цинку дуже актуально для тих, хто схильний до частих застудів, оскільки він стимулює синез фагоцитів, які знищують віруси.

• стимулює роботу мозку, покращує концентрацію уваги та пам'ять, є стимулятором сенсорних імпульсів та покращує процеси, що йдуть у мозок

• властивість антидепресанту, з цим мікроелементом пов'язане утворення серотоніну-гормону радості

• цинк-це мікроелемент нашої краси та молодості. Цинк очищає шкіру від запалень, стимулює синтез колагену, робить красивим волосся

• цинк необхідний для метаболізму тестостерону та для правильної роботи передміхурової залози, що стимулює активність сперматозоїдів. Дефіцит цинку може стати причиною чоловічої безплідності.

• жінкам цинк необхідний при вагітності, також для полегшення менструального циклу, здоров'я репродуктивної системи

• відіграє важливу роль у забезпеченні вітаміну А із печінки у сітківку ока, щоб виробляти меланін, захисний пігмент наших очей. Цинк є одним з найважливіших мікроелементів для підтримки нашого колірного зору

• добавка сприяє нормальній працездатності нашого організму, для підтримання хорошої фізичної форми та витривалості

• стабілізує кров, підтримує кислотно-лужний рівень у крові та інших рідин

• цинк – основа антиоксидантного захисту

• цинк забезпечує синтез необхідних травних ферментів, допомагає організму в перетравленні та засвоєнні їжі, полегшує роботу підшлункової залози. Також, більше 200 елементів в організмі без цинку просто не засвоюватиметься!

• при алергіях приймають цинк

Супутні товари: Ефективність вживання добавки Zinc Picolinate Veg Capsules значно підвищується спільно з основними антиоксидантами: вітамінами А, С, Е та селеном, магнієм та вітаміном В6.

Рекомендації

Приймайте по 1 капсулі щодня з їжею. УВАГА Тільки для дорослих. Цей продукт не призначений для тривалого використання, використовувати лише за призначенням. Не використовуйте, якщо ви вагітні чи годуєте грудьми. Проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви приймаєте ліки. Зберігайте у недоступному для дітей місці.

Склад

Склад на порцію (1 вегетаріанська капсула):

Цинк (з піколінату цинку) 50 мг

Інші інгредієнти: рисове борошно, целюлоза (капсула) та магнію стеарат (рослинний джерело).

Не виготовляється з дріжджами, пшеницею, глютеном, соєю, молоком, яйцем, рибою, ракоподібними або інгредієнтами горіха.

Виготовляється за стандартами якості GMP.

Now Foods