Цитрат цинка
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Цитрат цинку 50 мг (180 таблеток)

 Канада 

Цитрат цинку 50 мг (180 таблеток)

400,00 ₴ Ціна

400,00 ₴ без податку

local_shippingДоставка товару за рахунок замовника   Подробиці

Zinc Citrate 50 mg (180 tab) - цитрат цинку для підтримки імунітету здоров'я шкіри, здоров'я гормональної та репродуктивної систем.

· Легко засвоюваний цинк у цитратній формі

· 1 таблетка на день

· Протимікробна та антивірусна дія

· Здоров'я шкіри та волосся

· Підтримка ендокринної системи

· Здоров'я статевої системи

Цинк – дуже важливий мінерал, який бере участь у величезній кількості ферментативних реакцій, ніж будь-який мікроелемент. Він важливий для кожної вікової категорії, особливо людям після 35 років.

Дефіцит цинку може викликати підвищену сприйнятливість до інфекцій, погане загоєння ран, погане почуття смаку або нюху та незначні порушення шкіри, включаючи прищі, екзему та псоріаз.

Для протистояння застудам, підтримки свого здоров'я загалом дуже корисно вживати цинк як біологічно активної добавки Webber Naturals Zinc Citrate 50 mg.

Цей продукт підходить людям дорослого віку через максимальну концентрацію.

Перевагою добавки є форма цинку у вигляді цитрату - цинк, пов'язаний із сіллю лимонної кислоти для максимального поглинання організмом та мінімізації побічних ефектів.

Ø Підтримка імунітету. Zinc Citrate 50 mg - добавка для імунної системи, в першу чергу, оскільки сприяє виробленню антитіл. Вживання цинку запобігає виникненню нежитю.

Ø Користь для людей, які хворіють на цукровий діабет. Цікаво, що цинк входить до складу інсуліну та сприяє регуляції обміну речовин. Прийом Zinc Citrate 50 mg регулює рівень цукру в крові, перешкоджає ожирінню.

Ø Цинк – елемент краси.Завдяки прийому Zinc Citrate 50 mg швидше гояться порізи, рани, садна, відновлюється шкіра при лущення або подразнення. Цинк сприяє здоровому зростанню волосся. Для підлітків цинк корисний при перехідному віці та виникненні прищів, вугрів.

Ø Цинк – мінерал розмноження. Він корисний вагітним жінкам для правильного та здорового формування плоду, людям з репродуктивними проблемами та низьким рівнем статевих гормонів (бере участь у виробленні тестостерону, підвищує сперматогенез).

Ø Цинк – антиоксидант. Вживання добавки Zinc Citrate 50 mg є гарною профілактикою короткозорості – цинк підвищує гостроту зору та сприяє більш швидкій адаптації очей до темряви. Це важливо для людей з проблемами зору, віковими змінами в організмі або для тих, хто працює з документами, дрібними деталями або перед комп'ютером.

Ø Цинк та спорт.Додаткове вживання цинку важливе для спортсменів, тому що без присутності цинку не відбувається нормальне скорочення м'язів, крім того, цинк очищає організм від продуктів розпаду під час тренування.

Корисні властивості Webber Naturals Zinc Citrate 50 mg:

· Підвищення імунітету та захисних функцій організму

· Сприятливий вплив на репродуктивне здоров'я, лікування безпліддя та еректильної дисфункції

· Нормалізація рівня цукру в крові

· Підтримка нервової системи

· Забезпечення нормального функціонування мозку, покращення пам'яті

· Перешкоджає розвитку очних хвороб

· Запобігання анемії

· Стимуляція утворення колагену та кератину, впливаючи на ріст волосся та нігтів

· Антиканцерогенна дія

· Регенерація сполучних тканин (рани, порізи)

· Лікування дерматологічних проблем (лущення, псоріаз, акне, вугри)

· Уповільнення процесів старіння клітин

Рекомендації щодо застосування: 1 таблетка на день. Прийом цинку більше місяця може перешкоджати засвоєнню магнію, прийому цинку слід збільшити дозування магнію. Прийом заліза перешкоджає засвоєнню цинку, краще їх пити у різний час.

індивідуальна непереносимість компонентів. Не рекомендується приймати цинк з кавою та чаєм. таніни у яких перешкоджають його засвоєнню.

Супутні добавки:

· Для вирішення проблем – зі шкірою поєднувати з Now Foods Vitamin A 10.000 IU, Webber Naturals Vitamin E Natural Source 400 IU;

· Для репродуктивного здоров'я – з Now Goods L-carnitine, Now Foods Inositol;

· Для здоров'я передміхурової залози- з Webber Naturals Super Prostate Extra Strength One Per Day;

· Для підтримки нервової системи з Webber Naturals Magnesium Citrate High Absorption 150mg, Now Foods B-6 50mg.

Склад на 1 таблетку:

Цинк (цитрат) 50 мг

Немедичні інгредієнти: мікрокристалічна целюлоза, стеаринова кислота, магнію стеарат рослинної якості (мастило), діоксид кремнію.