ВІП'АНІОС Ексель
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Віп Аніос Ексель-серветки

Готові до застосування серветки для очищення і дезінфекції. Не містять спирту, без запаху

  • Упаковка 50 шт.
  • Упаковка 100 шт.

245,00 ₴ Ціна

245,00 ₴ без податку

local_shippingДоставка товару за рахунок замовника   Подробиці

Серветки дезінфікуючі Віпаніос Ексель - це неткані серветки безворсові просочені розчином дезінфікуючого засобу Сурфасейф. Не містять спирту, без запаху. Розмір серветки 180х200 мм. Щільність – 50г/м2.

Серветки Віпаніос підходять для швидкої дезінфекції поверхонь та інструментів, у тому числі й із чутливих до спиртів поверхонь. Використовувати дуже просто, т.к. вони є вже готовими до використання – упаковані у зручний поліетиленовий пакет із герметичною кришкою, яка запобігає висиханню розчину, яким просякнуті серветки та відповідно зберігає дезінфікуючі властивості серветки, тому рекомендується після кожного разу як ви дістали серветку з упаковки щільно закривати кришку упаковки.

До переваг серветок Віпаніос слід віднести той факт, що розчин, яким вони просякнуті створений спеціально для обробки кувезів і на 100% сумісний з усіма матеріалами з яких виготовлено обладнання для неантологічних відділень, тобто. підходить для дезінфекції кувезів, пеленальних та реанімаційних столиків, а також дитячих ліжечок. Не викликає помутніння плексигласу.

ANIOS