Аніозим XL3- для очистки инструментов
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Аніозім XL3- для очищення інструментів

   Дезінфікуючий засіб для очищення і передстерилізаційного очищення інструментів виробів медичного призначення та ендоскопів

  • 5 л.
  • 1 л. с дозирующим устройством

1 134,00 ₴ Ціна

1 134,00 ₴ без податку

local_shippingДоставка товару за рахунок замовника   Подробиці

Дезінфікуючий засіб для очищення і передстерилізаційного очищення інструментів виробів медичного призначення та ендоскопів.

Переваги: ​​Унікальна інноваційна формула.  Сучасна комбінація актівнодействующіх, миючих речовин нового покоління і трехензімного комплексу.  Засіб тестировано за Європейськими стандартами.  Руйнує біоплівки за 5 хвилин.  Відмінна сумісність з широким спектром матеріалів, включаючи матеріали з яких виготовлені ендоскопічна апаратура, мікрохірургічні інструменти та вироби з оптикою.  Багаторазове використання робочих розчинів до 7 діб.  Можливість використання в ультразвукових ваннах і автоматичних мийних машинах.  Робочі розчини безпечні для здоров'я людей і навколишнього середовища згідно директивам 1999/45 / ЄС та 67/548 / ЄЕС.

Склад: ДФІ-дідеціл- М, М-діметіламмонія карбонат, комплекс ферментів (протеази, амілаза, маннаназа), детергенти, стабілізатори, хелатообразующіе агент, ароматизатор, барвник, вода.

Мікробіологія:

бактерії (в т. ч. Staphylococcus aureus, MRSA, Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, EHEC, Enterococcus hirae, Enterococcus faecium, Klebsiella pneumoniae, Enterobacter cloacae, Acinetobacter baumannii і ін.);  збудники туберкульозу (в т. ч. М. tuberculosis, М. terrae);  віруси (в т. ч. віруси гепатитів А, В, С, ВІЛ, повно-, вакцініявірус, вірус герпесу, вірус Ебола, віруси грипу, кору, епідпаротиту та ін.);  гриби (в т. ч. Candida albicans та ін.)

Концентрація / експозиція:

дезінфекція: 0,1-0,5% - 60-5мінут;  дезінфекція високого рівня: 0,5-2,0% - 30-15мінут.

ANIOS