Санітаб таблетки
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Санітаб таблетки

Деззасіб у формі швидкорозчинних таблеток для дезінфекції

320,00 ₴ Ціна

320,00 ₴ без податку

local_shippingДоставка товару за рахунок замовника   Подробиці

Ефективний зручний у застосуванні універсальний та економічний деззасіб у формі швидкорозчинних таблеток для дезінфекції, передстерилізаційного очищення, миття, потокового та генерального прибирання. Ефективна дезінфекція, передстерилізаційне очищення, універсальність у застосуванні.

Склад

Активно-діюча речовина деззасобу «Санітаб» – дихлорізоціанурату натрію (80-85%).

Допоміжні компоненти – адипінова кислота та карбонат натрію (15-20%).

Антимікробна активність

Деззасіб «Санітаб» має високі бактерицидні дії щодо широкого спектру грам+ і грам-бактерій (включаючи S.aureus, мультирезистентний стафілокок (MRSA), P.aeruginosa, збудників дизентерії, сальмонельозу, паратифів, черевного тифу, мікроорганізмів роду Bacillus та ін., збудників внутрішньолікарняних інфекцій), туберкулоцидної *, віруліцидної (в т. ч. проти збудників гепатитів А, в, С, СНІД, герпесу, грипу всіх типів, парагрипу, «пташиного» грипу, SARS («атипова) пневмонія»), аденовірусної, ентеровірусної (в т. ч. поліомієліт, Коксакі, ЕСНО), коронавірусної, респіраторно-синтиціальної, риновірусної, ротовірусної, цитомегаловірусної інфекцій тощо), фунгіцидної (проти патогенних і родів та попередження появи цвілі , у т. ч. у спорових форм) дією. (*Примітка: туберкулоцидна дія досліджено на тест-штамі Mycobacterim terrae ATCC 15755).

Показники безпеки

IV клас опасности (малонебезпечна речовина за ГОСТ 12.1.007-76). Не має сенсибілізуючої та мутагенної дії. Засіб не має шкірно-резорбтивних, мутагенних, канцерогенних та сенсибілізуючих властивостей, кумулятивні властивості не виражені.

Властивості

Пігулки «Санітаб» добре розчиняються у воді. Водні розчини прозорі, мають легкий запах хлору, мийні властивості (видаляють механічні та нестійкі загрязнення), без піноутворення, не фіксують на оброблюваних поверхнях органічні загрязнення, добре змиваються з оброблених поверхонь, не залишаючи патьоків. Підвищення початкової температури робочих розчинів до 40-45°С підсилює їхню антимікробну дію. Розчини «Санітаб» не ушкоджують поверхні оброблюваних об'єктів, виготовлених з корозійностійких металів, деревини, стекла, полімерних матеріалів, гуми, пластмас, кахлю, фарфору, фаянсу, лакофарбового, гальванічного та полімерного покриття, відбілюють текстильні вироби.

Для посилення мийних властивостей розчинів деззасобу «Санітаб» можливе додавання до них мийних засобів (до 0,5%).

Застосування

Засіб «Санітаб» застосовується у вигляді водних робочих розчинів, переважно в концентрації від 0,01% до 0,3% за активним хлором в залежності від сфери застосування, цілі обробки, збудника, виду загрязнення та об'єктів обробки. Проти спороутворюючих збудників – у концентрації від 0,5% до 3,0% за активним хлором. Звичайна норма витрати робочого розчину – 100 мл/м2. Способи обробки: протирання, зрошення (аерозольний), заповнення (в т.ч. у СІР-системах), замочування, занурення.