Клінідез 300 таблеток
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Клінідез 300 таблеток

Універсальний таблетований засіб на основі хлору 

  • 1 кг.

300,00 ₴ Ціна

300,00 ₴ без податку

local_shippingДоставка товару за рахунок замовника   Подробиці

Хлорний дезінфікуючий засіб для проведення поточної, заключної, профілактичної дезінфекції та генеральних прибирань, для дезінфекції, очищення виробів медичного призначення, інструментарію для дезінфекції посуду, санітарно-технічного обладнання, басейнів, води тощо.

Властивості:

Засіб на основі натрієвої солі дихлорізоціанурової кислоти – 80,5%.

Засіб у вигляді таблеток білого кольору масою 3,0-3,4 г, добре розчиняються у воді (2-3 хв). При розчиненні однієї таблетки у воді виділяється 1,5-1,7 г активного хлору (50%), прозрачний розчин, безбарвний, з легким запахом лимона або морського бризу.

Має активність по відношенню до збудників внутрішньолікарняних інфекцій, інфекцій бактеріальної етіології (включаючи туберкульоз, небезпечні та особливо небезпечні інфекції, інфекцій вирусної етіології .), інфекцій грибкової етіології (кандидози, дерматомікози, плісняві грибки), має спороцидні властивості.

Робочі розчини мають хороші миючі, дезодоруючі, змочують, эмульгуючі властивості, не викликають корозії металів, не пошкоджують об'єкти з термостабільних і термолабільних матеріалів та поверхні медичних приладів та обладнання органічного походження на поверхні виробів медичного призначення, добре змиваються, не залишають нальоту та плям на поверхнях об'єктів, що піддаються обробці. Видаляють механічні, білкові, жирові загрязнення, залишки крові, залишки лікарських засобів із зовнішніх поверхонь, внутрішніх каналів та порожнин виробів медичного призначення, гомогенізують мокротиння та інші виділення.

Об'єкти застосування:

Рекомендацій для дезінфекції, в тому числі поєднаної з передстерилізаційним очищенням (ручним та механізованим способом), в осередках інфекційних захворювань, організаціях охорони здоров'я та лікувально-профілактичних установ різних профілів, перукарського, санітарно-технічного обладнання, прибирального обладнання. посуд (щітки, губки і т.д.), гумових ковриків, у ковриках для дезінфекції взуття, для знезараження перед утилізацією використаних виробів медичного призначення одноразового використання, медичних відходів з текстильних матеріалів (у тому числі тощо). ), біологічних рідин (кров, слиз, мокрота, слина та ін.), для дезінфекції та миття сміттєпроводів, контейнерів та інших ємностей для мусора, санітарного транспорту, карет швидкої медичної допомоги, технологічного обладнання та обладнання в харчовій, фармацевтичній, мікробіологічній, біотехнологічній , парфумерно-косм етичної промисловості, транспортних засобів, обладнання та інвентарю комунально-побутового обслуговування громадського харчування та торгівлі, на всіх видах транспорту, навчальних та дошкільних закладів, басейнів, у побуті для досягнення необхідної гігієни та інших об'єктів.

Режими використання:

Робочий розчин готується у промаркованій тарі з корозійностійкого матеріалу, шляхом розчинення у воді при помішуванні 1-2 хв.

0,01% - 1 таб. на 15 літрів води

0,015% - 1 таб. на 10 л води

0,03% - 2 таб. на 10 л води

0,045% - 3 таб. на 10 л води

0,06% - 4 таб. на 10 л води

0,1% - 7 таб. на 10 л води

0,15% - 10 таб. на 10 л води

0,2% - 14 таб. на 10 л води

0,3% - 20 таб. на 10 літрів води.

Термін зберігання робочого розчину 16 днів у тарі із тщательно закритою кришкою.