Діхлор 300 таб.
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Діхлор 300 таб.

ДІ-ХЛОР - таблетки білого кольору вагою 3,32±0,18г із запахом хлору.

400,00 ₴ Ціна

400,00 ₴ без податку

local_shippingДоставка товару за рахунок замовника   Подробиці

Дезінфікуючий засіб призначений для:

- поточної, заключної та профілактичної дезінфекції лікувальних закладів, в осередках інфекційних захворювань, закладах охорони здоров'я державної та комунальної форм власності, у дошкільних навчальних закладах та установах соціального забезпечення, пенітенціарних закладах при інфекціях бактеріальної (включаючи туберкульоз), вірус

- заключної дезінфекції у дитячих закладах;

- проведення генеральних прибирань у лікувально-профілактичних та дитячих закладах.

Спектр антимікробної дії:

«Ді-хлор» відрізняється антимікробною дією щодо бактерій (включаючи мікробактерії туберкульозу) вірусів, грибів роду Кандіда, тріхофітон.

ПРИЗНАЧЕННЯ:

-Дезінфікуючий засіб «ДІ-ХЛОР» - призначений для дезінфекції поверхонь обладнання, інвентарю, тари, а також поверхонь виробничих приміщень підприємств.

СКЛАД:

-натрієва сіль дихлорізоціанурової кислоти - 84,0% як діюча речовина, а також адипінова кислота - 8,0%, вуглекислий натрій - 8%.

ОПИС: засіб проводиться у вигляді таблеток білого кольору вагою 3,45-3,65 г, що містять як активну речовину натрієву сіль дихлор ізоціанурової кислоти (80-82%).

При розчиненні однієї таблетки у воді виділяється 147-162 г активного хлору. Засіб добре розчиняється у воді. Водяні розчини прозорі, безбарвні, мають легкий запах хлору. Розчинні засоби мають антимікробну активність щодо бактерій, у тому числі мікрофлори, виділеної з обладнання, тари, інвентарю та інших об'єктів підприємств з виробництва птиці продуктів.

Норма витрати (для готових розчинів): Обробку об'єктів методом зрошення проводять за допомогою спеціального обладнання. Норми витрати робочих розчинів при протиранні 0,1 л/м, при зрошенні - не менше 0,3 л/м, залежно від виду устаткування, що застосовується, домагаючись рівномірного та рясного змочування. Дезінфекцію проводять протягом 20 хвилин 0,015%-ним розчином засобу «ДІ-ХЛОР» з розрахунку не менше 0,3 л на 1 м поверхні, після чого залишки розчину препарату промивають холодною водою.

Галузь застосування:

- для дезінфекції різних видів технологічного обладнання, інвентарю, тари та поверхонь виробничих та підсобних приміщень використовують засіб «ДІ-ХЛОР» у вигляді робочих водних розчинів, бактерицидна концентрація яких встановлена 0,015-0,03% (за активним хлором) залежно від об'єкта та виду санітарної обробки при температурі 18-20°С. Дезінфекцію розчинами засобу проводять способом промивання, протирання, замочування, занурення та зрошення.

ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ:

-5 років не розкрити упаковці, робочих розчинів 3 діб.

Зберігати засобам: в упаковці виробника в закритому складському приміщенні в місцях, захищених від вологи та сонячних променів, далеко від нагрівальних приладів, при температурі від 0 до 40°С

Особливості застосування для з'єднання процесу дезінфекції та очищення до розчинів препарату додають миючі засоби, дозволені для застосування у лікувально-профілактичних закладах.

Можливо вам також сподобається