ДезТАБ нью таблетований 300 шт.  - 2
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

ДезТАБ нью таблетований 300 шт.

 Для дезінфекції  випускається у вигляді таблеток вагою 3,0 г

  

350,00 ₴ Ціна

350,00 ₴ без податку

local_shippingДоставка товару за рахунок замовника   Подробиці

ДезТаб нью-склад засоби-вміст діючих та допоміжних речовин, мас. %: Тріхлорізоціанурова кислота (ТХЦК) - 43,0%, натрієва сіль дихлор-ізоціануровоі кислоти (Na-сіль ДХЦК) - 20,0% (діючі речовини); допоміжні компоненти, які надають кошти миючі властивості, забезпечують швидку розчинність засоби, що регулюють рН, знижують фіксуючу і корозійну дію хлору (в т.ч. гідрокарбонат натрію і карбонат натрію - 30,0%).

 Форма випуску і фізико-хімічні властивості засобу.

Засіб «Дез ТАБ нью» випускається у вигляді таблеток вагою 3,0 г., з вмістом активного хлору 50,0%. Таблетки кошти білого кольору круглої форми, можуть мати на поверхні насічки, які дозволяють ділити таблетку при приготуванні робочих розчинів.

Засіб добре самостійно розчиняється в воді без перемішування. Водні розчини прозорі, безбарвні, мають легкий запах хлору. Робочі розчини засобу «Дез ТАБ нью» стабільні, мають миючі, змочують, емульгуючі та відбілюючі властивості; пом'якшують воду; не ушкоджують поверхні і вироби з дерева, скла, полімерних матеріалів, корозійностійких металів, гуми і пластмас, кахлю, фаянсу; поверхні медичних приладів, апаратури і устаткування з лакофарбовим, гальванічним і полімерним покриттям, не фіксують забруднення органічного та неорганічного походження на поверхні виробів медичного призначення та іншого обладнання, змиваються, не залишаючи нальоту на поверхнях об'єктів, що піддаються обробці; видаляють механічні, хімічні, білкові, жирові і інші органічні забруднення, залишки крові, лікарських засобів із зовнішніх поверхонь, внутрішніх каналів та порожнин виробів медичного призначення, гомогенізують мокротиння та інші виділення. редство не горить, вибухобезпечний, сумісний з милами, аніонними поверхнево-активними речовинами, амфотерними і неіоногенними речовинами, солями лужних металів неорганічних і органічних кислот.

 Призначення препарату

Засіб призначений для поточної, заключної та профілактичної дезінфекції, генеральних прибирань.

Можливо вам також сподобається