Оплата і доставка

 Для того, щоб придбати дезінфікуючі засоби, будь ласка, зробіть замовлення на сайті. Якщо з якихось причин вам незручна така форма замовлення, просто відправте нам повідомлення на електронну адресу info@mpi-dpr.com.ua або зателефонуйте +38 (097) 255-88-72, +38 (099) 727-13 -60

Способи доставки:

Відправлення здійснюється, на наступний робочий день, або за графіком домовленості узгодженим з замовником

Доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами: "Нова пошта", "Делівері", "Ін Тайм" і ін.

Вартість доставки формується компанією-перевізником виходячи з габаритів, ваги, а також місця доставки згідно з тарифами.

Послуги компанії-перевізника з доставки замовлення Ви оплачуєте на місці, при його отриманні. Після відправки товару ми повідомляємо Вам номер декларації. Для отримання посилки Вам потрібно мати при собі паспорт (якщо Ви отримуєте замовлення особисто) або довіреність (якщо Ви представляєте інтереси одержувача) і номер декларації.

Безготівкова оплата: Для юридичних осіб 

При замовленні продукції юридична особа може здійснити оплату: по безготівковому розрахунку

Рахунок і договір на безготівкову оплату буде відправлений вам на електронну пошту після оформлення замовлення. Нам знадобляться реквізити вашої організації, адреса доставки та контактну особу.

Оплата готівкою.

Передоплата на карту або в пункті самовивозу

Оплата післяплатою.

Замовлення оформляється за мінімального замовлення від 3 одиниць!

При отриманні замовлення.

Ви оплачуєте. Вартість товару та доставки ("Нова пошта" - додатково 20 грн + 2% від суми замовлення) Також можете оформити доставку "до дверей".