2021 рік Бика

2021 рік Бика

За східним календарем є роком Білого Металевого Бика. Рік Бика почнеться не з 1 січня а настане 12 лютого 2021 року о 21:05 і триватиме він до 30 січня 2022 року.

Що символізує рік Білого Металевого Бика

Бик уособлює владу, родючість, силу, а стихія 2021 року - метал, що тільки підсилює цей символ. Це час прагматиків, стриманих, консервативних, небагатослівних, педантичних і надійних людей.

Символ 2021 року відрізняється величезним працьовитістю і старанністю, він може забезпечити благополуччя сім'ї. А за його простій зовнішністю ховаються розум і благородство.

Однак спокійна вдача Бика поєднується з запальністю і впертістю. Він небезпечний суперник: піде напролом, щоб досягти поставленої мети, змете все на своєму шляху, якщо зустріне перешкоди.

2021 обіцяє бути спокійним і стабільним у всіх сферах життя. Рік Білого Металевого Бика - прекрасна пора для створення сім'ї. Багатьом вдасться зміцнити сімейні вузли і порадіти поповненню. Зміни чекають і тих, у кого поки немає сім'ї - бик розчистить простір для нового життя і допоможе знайти другу половинку. Серйозних потрясінь і різких змін в майбутньому році чекати не варто.


Як зустрічати

Бик - консервативне тварина, тому найкращим варіантом зустрічі Нового року буде затишне домашнє застілля. Запросіть тих людей, яким буде комфортно і легко один з одним. Залучіть всю сім'ю до прикраси квартири і приготування святкових страв. Безумовно, новорічний Бик оцінить таку згуртованість і весь рік буде дарувати сім'ї мир і злагоду.

У новорічну ніч нудьгувати точно не можна. Тому підготуйте веселі конкурси та настільні ігри. Це подарує позитивні емоції і ще більше згуртує гостей.

Що вдягнути

Наступаючий рік присвячений білому металевому Бикові, тому колірну гамму вашого наряду бажано витримати в такому стилі. Легкі сукні світлих тонів підійдуть як не можна краще. Щоб додати трохи металевого блиску, продумайте аксесуари. Туфлі, пояс, сережки, сумочка з металликом порадують бика. Всім відомо, як бик реагує на червоний колір. Тому від яскравих нарядів цього відтінку краще утриматися, щоб не розгнівати тварина.

Ті ж непомітні світлі тони повинні переважати в оздобленні квартири і святкового столу. Статуетки бика будуть мати гарний вигляд на святковому столі або під ялинкою.

Що готувати

Бик - просте і невибагливе тварина, тому не перевантажуйте себе вигадуванням складних страв. Їжа на святковому столі має бути простою і ситної. Картопля з м'ясом, голубці, котлети - нескладні і смачні народні страви, які порадують символ наступаючого року. Знайомі всім холодні закуски відмінно доповнять загальну картину. Постарайтеся приготувати побільше рослинної їжі, яку вважає за краще бик. Солодкі газовані напої краще замінити домашнім компотом. Десерти можуть бути найрізноманітнішими: від морозива до складного торта. Бик завжди був небайдужий до солодощів.

Що дарувати

У рік металевого Бика потрібно дарувати подарунки, які стануть в нагоді людині в повсякденному житті. Тому продумайте такий презент, який не буде припадати пилом на полиці в очікуванні свого зоряного часу. Більш того, подарунок не обов'язково повинен бути дорогим або дуже оригінальним. Головне - практичність. А якщо ще і колір презенту буде світлим або навіть металевим, Бик особливо порадіє.

Знання - сила, а ви тепер точно у всеозброєнні! Рік білого металевого Бика принесе довгоочікуваний спокій, умиротворення і час для роботи над собою. Відзначайте його в колі сім'ї з простими і смачними стравами. Розслабтеся і отримаєте задоволення, адже символ наступаючого року дуже не любить суєти!

доля
close