Здоровье печени
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Здоров’я печінки (65 капсул)

 Канада 

Здоров'я печінки (65 капсул)

480,00 ₴ Ціна

480,00 ₴ без податку

local_shippingДоставка товару за рахунок замовника   Подробиці

Liver Health (65 capsules) - натуральний рослинний гепатопротектор, що захищає печінку від токсинів, використовується як допоміжна терапія при захворюваннях печінки.

· Тільки натуральні фітонутрієнти

· Жодних синтетичних компонентів

· Регенерація та детоксикація печінки

· Жовчогінний та жовчоутворюючий засіб

· Сприяє нормальному метаболізму глюкози

Печінка - головний детоксикуючий орган, найбільша залоза, яка виконує найбільше функцій серед усіх органів. Печінка бере участь у 97% всіх процесів в організмі.

Основні функції печінки:

· Захист організму від токсинів – печінка фільтрує та нейтралізує всі токсини, які потрапляють в організм ззовні або утворюються внаслідок реакцій розпаду.

· Участь у регуляції гормонального фону.

· Участь у травленні – печінка виробляє жовч, без якої неможливе травлення. Завдяки жовчі розщеплюються жири у кишечнику.

· Печінка – «скарбничка» вітамінів, може накопичувати вітаміни та мінерали і пускати їх у хід, коли виникає така потреба.

· Печінка захищає організм від інфекцій та бактерій та бере участь в обмінних процесах.

Негативні впливи на печінку, а саме надмірне вживання алкоголю, надлишок жирної їжі в раціоні, вірусні ураження, безконтрольний прийом ліків, призводять до запальних процесів та руйнування гепатоцитів – клітин печінки. Лікувати захворювання печінки та попередити їх можна, приймаючи препарати на основі лікарських трав, ферментів та фосфоліпідів.Зміцнення здоров'я та захист печінки та її унікальних функцій можуть бути підтримані травами та антиоксидантними поживними речовинами, такими як ті, що входять до складу Liver Health від Webber Naturals.

Liver Health – збалансована біодобавка на основі рослинних екстрактів, антиоксидантів, які ефективно відновлюють роботу печінки.

· Розторопша плямиста - одна з найбільш вивчених трав, що підтримують печінку у здоровому стані. Розторопша збільшує кількість глутатіону (антиоксидант-детоксикант) у печінці, захищає печінку від шкідливих токсинів та підтримує регенерацію здорових клітин. Містить силімарин (60% у капсулі) – біофлавоноїд, який відновлює печінкові клітини, очищає кров, нормалізує обмін фосфоліпідів, стабілізує мембрани гепатоцитів. В 1 капсулі-150 мг розторопші.

· Порошок лимонника використовується для лікування захворювань печінки (гепатит) та захисту печінки від токсинів. Лимонник - вважається тонізуючим та адаптогенним засобом, що допомагає підвищити опірність стресу, у тому числі пошкодженню печінки. Лимонник захищає печінку від пошкодження синтетичними хімічними речовинами.

· Альфа-ліпоєва кислота (тіоктова кислота) – потужний універсальний антиоксидант, який використовується при захворюваннях печінки, діабетичній невропатії та захворюваннях очей, знижує концентрацію глюкози в крові. Альфа-ліпоєва кислота здатна продовжити життя інших антиоксидантів, таких як вітамін С, глутатіон і вітамін Е. Вона ефективно знижує рівень поганого холестерину, зменшує надмірні жирові відкладення в печінці.В 1 капсулі міститься 200 мг тіоктової кислоти.

· Куркумін використовується у традиційній медицині як протизапальний засіб, а також для лікування захворювань печінки та травлення, крім цього, куркумін профілактує утворення пухлин. Стимулює регенерацію уражених тканин печінки, має виражену жовчогінну властивість, не дозволяє утворитися застою жовчі.

Властивості гепатопротектора Liver Health:

· Регенерація печінкових клітин

· Виведення токсинів, радіонуклідів, важких металів

· Очищення крові

· Зниження холестерину низької щільності

· Нормалізація процесів травлення

· Запобігання набрякам та запорам

Показання для застосування Liver Health:

· Інтоксикація організму (алкогольна, харчова, виробнича)

· Після прийому антибіотиків та інших лікарських засобів

· Захворювання печінки (гепатит, цироз, гепатоз, холецистит)

· Дисбактеріоз, коліт

· Запори

· Набряки

·  Жовчокам'яна хвороба

Дозування, що рекомендується (дорослі): по 1 капсулі 3 рази на день або за призначенням лікаря. Використовуйте щонайменше 3 тижні, щоб побачити позитивний ефект.

Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви приймаєте антикоагулянти або ліки, які можуть вплинути на рівень цукру в крові, або якщо у вас діабет, каміння у жовчному міхурі, виразка шлунка або надлишок шлункової кислоти. Якщо симптоми не зникнуть або погіршаться, зверніться до лікаря. Не використовуйте, якщо ви вагітні чи годуєте грудьми, або якщо у вас є непрохідність жовчних проток. Відомо, що виникає гіперчутливість, наприклад, алергія, і в цьому випадку припиніть використання. Якщо ви відчуваєте пітливість, блідість, озноб, головний біль, запаморочення, припиніть використання та зверніться до лікаря (оскільки це може бути симптомом серйозного низького рівня цукру в крові).

Супутні добавки: рекомендується поєднувати з екстрактом артишоку, фосфоліпідами, наприклад, лецитином, амінокислотою l-метіонін, NAC, глутатіоном, l-глутаміном, ферментами, бетаїном, вітамінами групи В, цитратом магнію, SAMe, таурин, аргін.

Склад

Склад на 1 капсулу:

Кожна капсула містить:

Екстракт розторопші (Silybum marianum) (насіння) (60% силімарину) 150 мг

Лимонник у порошку (Schisandra chinensis) (фрукти) 100 мг

Альфа-ліпоєва кислота 200 мг

Куркуміноїди (Curcuma longa) (кореневище) 13,3 мг

(Отриманий з куркуми)

Немедичні компоненти: желатинова капсула (желатин, очищена вода), рисовий крохмаль, діоксид кремнію, магнію стеарат рослинного походження (мастило).

Без штучних барвників, консервантів та підсолоджувачів; без молочних продуктів, цукру, пшениці, глютена, дріжджів, сої, кукурудзи, яєць, риби, молюсків, солі, деревних горіхів або ГМО.