Вітамін D-3 5000 МО (120 м'яких таблеток)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Вітамін D-3 5000 МО (120 м'яких таблеток)

США

Vitamin D-3 (120 softgel):Вітамін Д3 5000 ме/1 капсула 

340,00 ₴ Ціна

340,00 ₴ без податку

local_shippingДоставка товару за рахунок замовника   Подробиці

На даний момент вітамін D-3 викликає великий інтерес до себе. Як з'ясувалося, дуже багато захворювань та розладів здоров'я пов'язані з дефіцитом цього вітаміну. Раніше, чомусь Вітамін Д асоціювався у нас виключно і кістковою системою та рахітом, але виявилося, що цей вітамін впливає на дуже багато процесів нашого організму. Від нього залежить здоров'я ендокринної системи, виробництво гормонів, імунні функції організму, зростання та регенерації в цілому.

Vitamin D-3 5000 – вітамінний продукт із досить високим вмістом вітаміну D-3, створений для зручності: лише 1 капсула на день покриває потреби дорослої людини.

Прийом добавки Vitamin D-3 5000 допомагає захистити себе від канцерогенів і уникнути ракових пухлин, особливо важливо зберігати належний рівень Вітаміну Д для захисту кишечника від раку. Також вітамін Д захищає від цукрового діабету, гіпертонії, захворювань щитовидки. Використовується при лікуванні безпліддя, оскільки безпосередньо впливає виробництво гормонів.

Особливу увагу прийому препарату NOW – Vitamin D-3 5000 варто приділити людям, які проводять мало часу на сонці та свіжому повітрі. В наш час, це дуже поширене явище і тому що організм сам не може компенсувати недолік, але є гостра необхідність заповнити недолік шляхом прийому вітаміну як добавки до їжі.

Рекомендації

Рекомендується приймати 1 капсулу на день після їди. При визначенні дефіциту вітаміну Д шляхом здачі відповідних аналізів порція може бути збільшена.

Склад

Склад на 1 гелеву капсулу:

Вітамін D-3 (у вигляді холікальцеферолу, отриманого з ланоліну) 125 мкг (5000 ме)

Інші інгредієнти: яловичий желатин, вода, гліцерин, оливкова олія.

Now Foods