Vitamin D-3
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Вітамін D-3 10000 МО (120 м'яких таблеток)

США

 Vitamin D-3 (120 softgel):Вітамін Д3 10000 ме/1 капсула   

450,00 ₴ Ціна

450,00 ₴ без податку

local_shippingДоставка товару за рахунок замовника   Подробиці

NOW - Vitamin D-3 10000 IU

Супер концентрація

Допомагає підтримувати сильні кістки

Підтримує імунну систему

Продукт NOW® Vitamin D3 – вітамін Д3 у вигляді легкозасвоюваних рідких капсул. Вітамін D зазвичай одержують із раціону або продукують шкірою з ультрафіолетової енергії сонця. Проте цього мало, оскільки дедалі більше людей уникають впливу сонячних променів і мають неповноцінне харчування.

Додавання вітаміну D стає дедалі важливішим, щоб забезпечити харчування організму.

Вітамін Д бере пряму участь у кальцієво-фосфорному обміні, від нього залежить мінеральна щільність кісток. Це робить його цінним у профілактиці рахіту та остеопорозу.

Вітамін Д впливає на роботу репродуктивних органів та синтез статевих гормонів. Від його достатнього рівня залежить репродуктивне здоров'я як чоловіків, так і жінок. А також вітамін Д здатний впливати на роботу щитовидної залози та синтез тироїдних гормонів.

Продукт NOW® Vitamin D3 показаний до прийому при синдромі полікістозних яєчників, ендометріозі, ожирінні, інсулінорезистентності та цукровому діабеті.

Дуже багато досліджень, які підтверджують важливість прийому вітаміну Д у вигляді доповнення для збереження імунітету та гарного настрою. NOW - Vitamin D-3 10000 – це якісний препарат, який допомагає заповнити нестачу вітаміну Д3, пов'язаного з неповноцінним харчуванням, недостатнім перебуванням на сонці, захворюваннях та високих фізичних навантаженнях.

Рекомендації

Приймайте 1 гелеву капсулу кожні 3 дні з жирною їжею або за рецептом лікаря. Зберігати у прохолодному, сухому місці після розтину

Склад

Склад на 1 капсулу:

Вітамін D3 (як холекальциферол) (з ланоліну) 250 мкг (10 000 МО)

Інші інгредієнти: капсула Softgel (яловичий желатин, вода, гліцерин) та оливкова олія Extra Virgin.

Now Foods