Melatonin
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Мелатонін 5 мг (60 капсул)

США

Melatonin 3mg (60 caps):Мелатонін 3 мг (60 капсул)

260,00 ₴ Ціна

260,00 ₴ без податку

local_shippingДоставка товару за рахунок замовника   Подробиці

NOW - Melatonin 5mg (60 caps)

Мелатонін – гормон, який виробляється нашим організмом, але іноді цей процес піддається збою і тоді на допомогу приходить синтетичний варіант NOW – Melatonin 5mg.

Мелатонін у вигляді капсул приймається для того, щоб відрегулювати внутрішній годинник, біоритми. Він застосовується при перельотах і зміні часових поясів, коли організму важко перебудується. Застосовується людьми при графіку роботи (зміни), що часто змінюється.

Як ліки NOW Foods Melatonin 5 mg використовується для лікування безсоння різної етіології. Це може бути безсоння через перезбудження організму; синдром затримки фази сну; безсоння, пов'язане з розладом дефіциту уваги та гіперактивності; безсоння, пов'язане з черепно-мозковою травмою; та проблеми зі сном у дітей з порушеннями розвитку, включаючи аутизм, церебральний параліч та розумові порушення.

Мелатонін може прийматися для зменшення побічних ефектів при курінні. Деяким люди застосовують його в комплексній терапії при хворобі Альцгеймера та розумової деменції. Також ефективно застосовувати NOW Foods Melatonin разом із адаптогенами при синдромі хронічної втоми.

До корисних властивостей мелатоніну належить не лише здатність впливати на нервові процеси та цикл сну, але також і поліпшення імунної функції, підтримка здорової оболонки/слизової кишечника.

Рекомендації

Приймати 1 капсулу перед сном, запивати водою. Для дорослих лише перед сном. Не приймати вагітних або жінок, що годують. Може спричинити сонливість. Не використовуйте у поєднанні з алкогольними напоями, при керуванні автомобілем або при роботі з машинами. Проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви приймаєте ліки (особливо седативні та антидепресанти) або маєте захворювання (включаючи депресію, високий кров'яний тиск та епілепсію). Зберігайте у недоступному для дітей місці.

Склад

Склад на 1 вегетаріанську капсулу:

Мелатонін 5 мг

Інші інгредієнти: целюлоза, рослинний полісахарид (капсула) та магнію стеарат (рослинний джерело).

Now Foods