Quercetin with Bromelain
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Кверцетин з бромелайном (120 капсул)

США

 Кверцетин з бромелайном (120 капсул)  

1 200,00 ₴ Ціна

1 200,00 ₴ без податку

local_shippingДоставка товару за рахунок замовника   Подробиці

Кверцетин з бромелайном від Now Foods - це харчова добавка, яка зміцнює імунну систему і, таким чином, знижує дискомфорт при сезонній алергії. сонливість. Знижує кров'яний тиск, запобігає м'язовим та артритним болям, оптимізує протизапальні реакції. Вегетаріанська харчова добавка, здорова та натуральна. Він містить кверцетин, рослинний флавоноїд, який врівноважує рівні гістаміну для оптимальної роботи імунної системи, та бромелайн, фермент, отриманий з ананасу, який має величезну користь для здоров'я. Обидві речовини нині досліджуються щодо його протиракових властивостей.

Кверцетин з бромелайном від Now Foods підтримує здоров'я імунної системи за рахунок комбінації натуральних інгредієнтів, які діють синергетично, забезпечуючи більшу ефективність у полегшенні симптомів, спричинених алергією. Антиоксидантна, імунорегулююча та тонізуюча дія. Він пропонує різні корисні ефекти для загального здоров'я.

Кверцетин – природний антиоксидант, який також забезпечує енергію та інші переваги для здоров'я. Він збільшує витривалість, знижує кров'яний тиск, оптимізує протизапальну реакцію, покращує астму та може уповільнювати ріст або вбивати ракові клітини.Бромелайн діє як протизапальний засіб, який забезпечує безліч переваг для здоров'я, таких як запобігання м'язовому болю, болю в суглобах та зменшення жирових відкладень, серед іншого. Ця природна речовина також вивчається на предмет протиракової дії, оскільки вона містить речовини, що перешкоджають розвитку пухлинних клітин.

Факти про кверцетин з бромелайном від Now Foods:

Зміцнює імунну систему

Зменшує дискомфорт при сезонній алергії.

Підвищує енергію та витривалість

Антиоксидантний ефект

Знижує артеріальний тиск

Оптимізує протизапальну відповідь

Запобігає болю в м'язах та суглобах

Може перешкоджати розвитку ракових клітин

Протиалергічний ефект без сонливості

Гарантована якість GMP

Кверцетин з бромелайном від Now Foods забезпечує полегшення дискомфорту, спричиненого алергією, особливо алергією на пилок, алергічною астмою та іншими типами сезонної алергії, без сонливості, а також із широким спектром ефектів, що приносять користь здоров'ю. Продукт гарантованої якості GMP за підтримки Now Food.

Рекомендації

Приймайте по 2 капсули перед їдою 2-3 рази на день.

Склад

Порцій в упаковці: 60

Склад однієї порції - 2 рослинні капсули:

Кверцетин 800 мг

Бромелайн (2400 ГДУ/г) 165 мг

Склад: рисове борошно, гіпромелоза (целюлозна капсула), мікрокристалічна целюлоза, магнію стеарат (рослинний джерело) і діоксид кремнію. Цитрусові безкоштовно.

Now Foods