Колаген30 2500 мг (150 г)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Колаген30 2500 мг (150 г)

 Канада 

Колаген30 2500 мг (150 г) 

Форма випуску - Порошок

850,00 ₴ Ціна

850,00 ₴ без податку

local_shippingДоставка товару за рахунок замовника   Подробиці

Collagen30 Anti-Wrinkle Bioactive Collagen Peptides 2500 mg (150 g) – канадський комплекс із запатентованими пептидами колагену, які значно збільшують пружність та зволоження шкіри, зменшують зморшки, діють на всіх шарах шкіри та прибирають причину старіння.

Натуральна та ефективна альтернатива пластичної оперативної корекції та інших способів боротьби зі старістю.

· Запатентовані пептиди колагену Verisol

· Ефективність, підтверджена клінічними дослідженнями

· Зменшує зморшки на очах менш ніж за 30 днів

· Зменшує тонкі лінії обличчя та глибину зморшок

· Збільшує еластичність та щільність шкіри

· Допомагає зменшити біль у суглобах, пов'язаних з остеоартритом

Колаген становить 35% усіх білків нашого організму. Це найважливіший будівельний елемент сполучної тканини, невід'ємний компонент здоров'я, молодості та краси. Відомо, що на властивості шкіри впливають різні фактори, включаючи старіння,

УФ - випромінювання, гормони та харчування. Щоб відсунути процес старіння якнайдалі, фахівці компанії ВітаМан рекомендують унікальну передову добавку з пептидами колагену Verisol в порошку, які можуть стимулювати метаболізм шкіри і протидіяти змінам шкіри зсередини.

Що таке пептиди? І в чому їхня перевага? На відміну від цілої молекули колагену, у пептидів невеликі розміри та низька молекулярна маса, вони легко всмоктуються в кишечнику і вже через 15 хвилин потрапляють у кровотік, звідки розносяться по всіх сполучних тканинах тіла. Пептиди набагато біодоступніші за засвоєнням, ніж колаген.У продукті пептиди колагену представлені гідролізованим колагеном тваринного походження з яловичини І та ІІІ. Ці два типи колагену є найпоширенішими і знаходяться у шкірі, зв'язках, твердих та м'яких тканинах, артеріях, у кровоносних судинах.

Verisol® має величезний потенціал у ринку продуктів, спрямованих на жінок від 30 до 60 років.

Дослідження:

•Жінкам від 45 до 65 років давали Verisol у кількості 2500 мг щодня. Через 4 тижні глибина зморшок навколо очей зменшилася на 7.2% порівняно з плацебо, а через 8 тижнів – на 20.1%.

•Дослідження за участю 69 жінок віком від 35 до 55 років показало, що Verisol® призводить до значно вищої еластичності шкіри. Усього після чотирьох тижнів прийому шкіра учасників дослідження стала еластичнішою на 15%. І навіть через чотири тижні після останнього прийому колагену шкіра жінок із цієї групи, як і раніше, залишалася більш еластичною, ніж у групі, яка отримувала плацебо.

•Дослідження Verisol® показало зниження кількості нігтів, що тріснули і шаруються, вже через два місяці. Через півроку прийому 71% жінок сказали, що їхні нігті стали довшими, міцнішими і почали рости швидше.

Добавку Collagen30 Anti-Wrinkle Bioactive Collagen Peptides 2500 mg рекомендується приймати за наступних ознак дефіциту:

· Передчасне старіння організму (зморшки)

· Посилені фізичні навантаження

· Ломкість нігтів та волосся, тьмяність та сухість шкіри та втрата її еластичності

· Проблеми з яснами та зубами

· Опіки та травми, рани

· Захворювання суглобів, хребта та зв'язок

Рекомендації

Рекомендації щодо застосування: совок 2.5 г розчинити у воді або в соку, вживати 1 раз на день натще або після їди, якщо підвищена кислотність. Рекомендується приймати курсом 3 місяці прийом та 3 місяці перерва.

Протипоказання: індивідуальна нестерпність компонентів добавки. При жовчнокам'яній хворобі, тромбах і атеросклерозі добавку можна вживати з дозволу лікаря.

Супутні добавки: рекомендується поєднувати з Now Foods C-1000, Now Foods Hyaluronic Acid, Webber Naturals Biotin 5000 mcg, Webber Naturals L-Lysine 1000 mg, Webber Naturals Coenzyme Q10 100 mg, Now Foods Super Omega 3 MSM, Now Foods Glycine.

Склад

Склад на порцію (совок-2,5 г):

Verisol® Біоактивні колагенові пептиди TM Гідролізований колаген типу I та III (яловичий) 2,5 г