Caffeine (100 tabs)  - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Кофеїн (100 таб.)

 Канада

Caffeine (100 tabs):Кофеїн (100 таб.) 

390,00 ₴ Ціна

390,00 ₴ без податку

local_shippingДоставка товару за рахунок замовника   Подробиці

ALLMAX Caffeine- розуму та енергія повноцінного тренування!

Якщо Ви займаєтеся фітнесом, то у вашому арсеналі обов'язково має бути ALLMAX Caffeine. Всі ми знаємо, що кофеїн надає бадьорості та стимулює роботу головного мозку, допомагає боротися з сонливістю. Погодьтеся, важливий факт, коли важко піднятися вранці або коли немає бажання йти на тренування. Але крім цих усім відомих фактів, кофеїн у фітнесі виконує значно корисніші функції.

Кофеїн підвищує бойову готовність, викликає покращення настрою та загострює увагу. Це природний алкалоїд, який посилює концентрацію та витривалість. Не дарма цей тонізуючий інгредієнт додають до всіх передтренувальних комплексів. Підвищення витривалості має всі наукові обґрунтування – під впливом кофеїну, набагато збільшується постачання м'язів киснем. Таким чином, поріг втоми відсувається і на тренуванні ви вилагоджує набагато більше звичайного. Також через покращений доступ кисню до тканин збільшуються силові показники.

Але основна дія кофеїну полягає у здатності прискорювати метаболізм. Якщо ціль позбавиться зайвих кілограмів і зробити м'язи рельєфними, тоді 1 капсула ALLMAX Caffeine за 30 хвилин до тренування буде надійним помічником у створенні нового тіла. Розрахувати необхідну порцію можна дотримуючись формули 3 – 6 мг кофеїну на 1 кг ваги. Ця кількість стимулятора вважається найбільш ефективною і абсолютно безпечною - не викликає першозбудження і стану тривоги.

ALLMAX Caffeine швидко і повністю всмоктується у шлунково-кишковому тракті та досягає мозку через 5 хвилин після прийому. Максимальна концентрація кофеїну в крові людини спостерігається через 45-50 хвилин після прийому.

Важливо відзначити, що таблетована (безводна) форма продукту, в якій знаходиться ALLMAX Caffeine, вважається найстабільнішою та найзручнішою.

Концентрація кофеїну в ALLMAX Caffeine не викликає проблем зі сном.

Рекомендації

1 таблетку приймати за 30 – 40 хвилин до початку фізичних навантажень. Приймати наступну порцію не частіше, ніж через 4 години. Не приймати більше 5 таблеток на добу. Не приймати, якщо ви вагітні або маєте чутливість до кофеїну.

Склад

Склад на 1 таблетку:

Кофеїн (кофеїн ангідрид) 200 мг

Інші інгредієнти: ді-кальцій фосфат, мікрокристалічна целюлоза, кроскармелоза натрію, стеаірнова кислота, магнію стеарат і кремній.

AllMax Nutrition