You cannot place a new order from your country. United States

Альдегіди

Альдегіди

Альдегіди знайшли досить широке застосування в дезінфекційної практиці. Найбільш часто застосовуються формальдегід і глутаровий альдегід.

Формальдегід - альдегід мурашиної кислоти, безбарвний газ з різким запахом, добре розчиняється у воді, сильно дратує слизисті. Має сильні бактерицидні, Віруліціднимі, фунгіцидними і спороцидними властивостями. Робочі розчини застосовують в 2-3% концентрації. Для знезараження приміщень використовують 5-20 грм. на метр кубічний, а в пароформалінових камерах в дозі 75-250 мілілітрів на метр кубічний в залежності від збудника і температури.

Глутаровий альдегід - широко використовується в якості дезинфікуючого і стерилізуючого засобу для виробів медичного призначення, але в звичайній формі не має антимікробну активність. Для його ефективного впливу необхідна лужне середовище (рН 7,5-8,5), що створюється шляхом додавання активатора.

Для дезинфекції і стерилізації виробів медичного призначення використовується розчин глутарового альдегіду " Стераніос 20%" (Франція) в концентрації  5-10% і препарат " Комбінований дезинфектант" (Україна) в концентрації 1-15%. При цьому дезинфекція досягається через 10 хвилин, стерилізацію - через 20 хвилин. Ці препарати використовують для обробки ендоскопів на волокнистій оптиці, наркозних масок, ендотрахеальних і дихальних трубок, біопротезів клапанів і посудин та ін. Роботу проводять в гумових рукавичках і окулярах у витяжній шафі або в добре провітрюваному приміщенні.

Формалін - 35-40% водний розчин формальдегіду, обкопує дію на вегетативні форми мікроорганізмів в концентрації 1-5%. Формалін входить до складу потрійного розчину, а також застосовується для дезінфекції кистей в перукарнях, синтетичних тканин і для знезараження точних приладів. Зберігають формалін в бутлях з темного скла в добре провітрюваному приміщенні при кімнатній температурі.

Тэги: Альдегід

Recently Viewed

No products