You cannot place a new order from your country. United States

Якість поточної дезінфекції

Якість поточної дезінфекції

Поточна дезінфекція- вважається своєчасно організованою, якщо населення починає виконувати її не пізніше ніж через 3 години з моменту виявлення інфекційного хворого.

Центр дезінфекції та стерилізації або територіальний центр гігієни та епідеміології здійснює контроль якості поточної дезінфекції в осередках із застосуванням лабораторних методів не менше, ніж в 1% вогнищ. Обов'язковий контроль поточної дезінфекції в осередках черевного тифу, паратифів, дизентерії, туберкульозу, дифтерії, грибкових захворювань. При інших інфекційних захворюваннях контроль проводиться за епідемічними показаннями.

При контролі поточної дезінфекції в осередку інфекційного захворювання на дому перевіряють правильність приготування дезінфікуючих розчинів і методів знезараження.

При здійсненні контролю мінімальну кількість взятих аналізів в одному осередку становить: бактеріологичекие змивання- 10 змивів; дезінфікуючі засоби - по одній пробі сухого препарату і робочого розчину.

Якість поточної дезінфекції вважається задовільним, якщо число незадовільних змивів менше 3%, кількість негативних експрес-проб на наявність залишкової кількості дезинфікуючого препарату не більше 3%, і число незадовільних аналізів дезрастворов не більше 5%. Експрес-метод визначення хлорвмісних дезінфектантів за допомогою метоловой індикаторного паперу. При взаємодії метола з активним хлором індикаторна смужка швидко змінює колір на бузково-зелену гаму відтінків і залежно від концентрації активного хлору. Колір смужки порівнюють зі шкалою кольоровості, де кожної концентрації розчину відповідає певний колір паперу.

Експрес-методом можна визначити найбільш часто використовувані на практиці розчини наступних концентрацій: 0,5; 1,0; 3,0; 5,0; 10%.

Recently Viewed

No products