You cannot place a new order from your country. United States

Введення в дезінфекцію і стерилізацію

Введення в дезінфекцію і стерилізацію

Погляди на цілі і значення дезінфекції та стерилізації в загальній системі боротьби з інфекційними хворобами і їх профілактики змінювалися в міру накопичення знань про закономірності епідемічного процесу, перш за все про механізми передачі, умови перебування збудників у зовнішньому середовищі і їх проникнення в сприйнятливий організм людини.

Для розуміння значення дезінфекції та стерилізації на сучасному рівні наших знань необхідно особливо підкреслити, що при більшості інфекційних хвороб (кишкових, аерозольних, зовнішніх покривів) перебування збудників на об'єктах зовнішнього середовища є обов'язковою умовою для реалізації механізму передачі інфекційного початку від джерел інфекції до сприйнятливим особам. Крім цього, останнім часом встановлено, що для цілого ряду мікроорганізмів, що викликають захворювання у людей, природним місцем існування є зовнішнє середовище. Пильної уваги вимагають внутрішньолікарняні інфекції, збудники яких знаходяться на самих різних об'єктах лікарняного середовища, в тому числі в розчинах антисептиків і лікарських засобів. Отже, знищення збудників інфекційних хвороб на об'єктах зовнішнього середовища є важливим внеском в профілактику і боротьбу з інфекційними хворобами.

Розвиток епідеміології, мікробіології, вірусології та інших суміжних з дезінфекцією дисциплін, в першу чергу хімічної науки, стало міцною основою успішного проведення подальших досліджень, розробки і впровадження в практику дезінфекції прискореними темпами нових дезінфікуючих засобів. В останні роки нові дезінфекційні засоби і хімічні засоби стерилізації поставляються в нашу країну численними фірмами з ближнього і далекого зарубіжжя. Однак інформація як про нові препарати, так і про "старих" - добре зарекомендували себе в практиці дезінфекції, в більшості випадків відсутній або є недостатньою. Керівництва по дезінфекції та стерилізації, видані в минулі роки, застаріли і стають бібліографічною рідкістю.

Posted on 2019-07-05 Статті 0 170

Оставить свой комментарийLeave a Reply

Категории блогов

Последние комментарии

Без комментариев

Поиск по блогам

Recently Viewed

No products

Menu

Сравнение 0