Вибір сучасних дезінфікуючих засобів

Вибір сучасних дезінфікуючих засобів

Головне завдання при виборі дезинфікуючого засобу для дезінфекції підібрати найбільш прийнятний препарат в залежності від застосування в кожній конкретній ситуації. Дезінфікуючі засоби повинні служити головній меті, створення ефективної і надійної захисту від інфекцій. Основними групами об'єктів, що підлягають знезараженню, є інструменти та обладнання, поверхні приміщень і предметів, шкірні покриви і руки персоналу та пацієнтів. На сучасному етапі людству відомо тисячі хімічних речовин, які проявляють біоцидну активність, але практично застосовуються тільки сотні. Для виробництва сучасних дезінфікуючих засобів використовують хімічні речовини, що мають широкий спектр антимікробної активності. Введення в рецептуру дезінфікуючих засобів нових модифікованих компонентів, які забезпечують знищення збудників вірусної і бактерійної інфекції, покращують їх миючі властивості, запахи, при цьому не викликає руйнування конструктивних матеріалів об'єктів обробки. У антисептики для рук додаються речовини, які захищають шкіру.

   Основні вимоги, що пред'являються до сучасних дезінфікуючих препаратів:

  - надійність, засіб повинен мати високу антимікробну активність і знищувати якомога ширше коло мікроорганізмів, здатних викликати інфекції;

- безпеку, засіб повинен бути безпечним як для персоналу, так і для пацієнтів при всіх рекомендованих режимах застосування;

 - екологічність, засіб не повинно забруднювати навколишнє середовище, а значить - розкладатися до екологічно безпечних продуктів;

 -відсутність шкідливої ​​дії, засіб не повинен псувати оброблювані предмети, в заданих концентраціях, в перебігу необхідного часу.

 Крім того препарат або його розчини повинні легко змиватися, швидко діяти, бути економічними.

   Для забезпечення умов інфекційної безпеки співробітників, пацієнтів та клієнтів необхідно проводити цілий комплекс санітарно-гігієнічних заходів. До них відноситься умілий підбір і використання дезінфікуючих та антисептичних засобів, хімічних стерилянти.

           Важливо, в яких саме санітарних умовах персонал надає послуги, виконує процедури. Адже помити і прибрати приміщення це абсолютно недостатньо для профілактики інфекційних захворювань. Тому всі поверхні приміщень, меблі, обладнання повинні піддаватися дезінфекції. Для проведення знезараження поверхонь можна використовувати дезінфікуючі засоби:

 «Септомакс» - (хлорсодержащий препарат у вигляді порошку) і «Жавель-Клейд» (які містять хлор препарати в таблетках) застосовуються для дезінфекції та миття поверхонь приміщень і обладнання (в т.ч. санітарно-технічне), прибирального інвентарю, посуду, білизни і т.д;

«DDM ECO» - призначений для миття та дезінфекції поверхонь в установах охорони здоров'я на підприємствах харчової промисловості та громадського харчування, його також використовують для знищення цвілі.

Також широко застосовуються в медичних установах і салонах краси готові розчини або серветки просочені дезинфікуючим засобом для швидкої дезінфекції поверхонь та інструментарію.

«Аніоспрей квік UA» - розчин для дезінфекції та очищення поверхонь (в т.ч. корозія чутливих, різного устаткування) шляхом зрошення або протирання серветкою. Необхідний час обробки - від 1 до 5 хвилин.

«Бациллол АФ» - розчин для швидкої дезінфекції поверхонь шляхом зрошення або протирання серветкою. Час дії - 30 сек. Має додатково очищаючі властивості.

До виконання заходів зі стерилізації інструментів, необхідно провести дезінфекцію, предстерилизационную очищення інструментів, а вже потім стерилізацію.

 «Бодедекс форте» - для розчинення органічних забруднень, що важко видаляються (кров, білок, секреторні виділення організму, жирові забруднення, залишки ренгеноконтрастних речовин, лікарських препаратів); очищення, в тому числі передстерилізаційного, жорстких і гнучких ендоскопів та інструментів до них; предстерилизационную очищення виробів медичного призначення, миття поверхонь.

«Мікробак форте» - засіб забезпечує високоефективну очищення інструментів, особливо важкодоступних місць. Самостійно розчиняє будь-які (білкові, жирові, вуглеводні та ін. Забруднення). Рекомендований для обробки ендоскопів ручним і автоматизованим способами.

«Сурфаніос преміум UA» - для ефективної дезінфекції та глибокого очищення поверхонь і виробів медичного призначення, дезінфекції інструментів, в т.ч. суміщеної з очищенням.

Засоби для дезінфекції, дезінфекції високого рівня, стерилізації інструментарію ручним і механічним способом.

 «Сурфаніос лемон фреш UA» рідкий концентрат для дезінфекції, передстерилізаційного очищення, стерилізації інструментів (ручним і механізованим способом), дезінфекції та миття поверхонь, обладнання. Новий сучасний склад препарату забезпечує надійну знезаражувальне ефект і прекрасну сумісність з матеріалами, складними комбінованими інструментами, екологічну безпеку.

«Аніозім ДД1 UA» - Для дезінфекції, передстерилізаційного очищення, суміщених процесів дезінфекції та передстерилізаційного очищення виробів медичного призначення, для дезінфекції високого рівня гнучких ендоскопів, для стерилізації інструментарію та інших виробів медичного призначення, включаючи гнучкі і жорсткі ендоскопи;

 «Аніосепт актив» - концентрований дрібнозернистий порошок білого кольору, який добре розчиняється в воді, призначене для: дезінфекції та передстерилізаційного очищення, в т. Ч. Суміщеної з процесом дезінфекції; дезінфекції високого рівня; стерилізації.

Шкіра людини населена безліччю мікроорганізмів. До 90% зареєстрованих в світі внутрішньолікарняних інфекцій були поширені через руки. Тому однією з найбільш важливих заходів профілактики, що дозволяють перервати ланцюг передачі інфекційних захворювань, є гігієна рук персоналу. А якщо антисептика шкіри не проведена або проведена недостатньо, то пацієнта можна інфікувати навіть стерильним інструментом.

 Антисептики «Аніосгель 85 НПК» та «Аніосжель ІПА» - Готові до застосування антисептики у вигляді гелю для хірургічної та гігієнічної обробки рук. Чи не дратують шкіру, зберігають еластичність і гідро-ліпідний баланс. Не містять барвників, ароматизаторів та ін. Алергенів.

Антисептик «Аніосраб 85 НПК» Готовий до застосування антисептик для хірургічної та гігієнічної обробки рук. Не подразнює шкіру, зберігає еластичність і гідро-ліпідний баланс. Не містить барвників, ароматизаторів та ін. Алергенів.

Posted on 2019-04-15 Статті 576

Related articles

Дезінфекція: основні поняття і терміни

Дезінфекція - це сукупність заходів, спрямованих на знищення або зниження чисельності популяцій вегетативних форм.

Ультрацид-методичні вказівки

із застосування дезінфікуючого засобу для екстреної дезінфекції

Септомакс- методичні вказівки

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ із застосування засобу "Септомакс" з метою дезінфекції та передстерилізаційного очищення

Категории блогов

Последние комментарии

Без комментариев

Поиск по блогам

Recently Viewed

No products

Menu

Сравнение 0