Covid-19 на відпочинку за кордоном

Covid-19 на відпочинку за кордоном

COVID-19 НА ВІДПОЧИНКУ ЗА КОРДОНОМ
ЗА ЩО ЗАПЛАТИТЬ СТРАХОВА КОМПАНІЯ

Відпочинок в умовах пандемії COVID-19 може принести не тільки позитивні враження. Якщо вірус виявиться у туриста, то він може бути як госпіталізований, так і поміщений тривалий карантин - не тільки для хворих, але і контактних осіб. Що радять страховики, і як зробити свій відпочинок в нових умовах максимально комфортним.

Страхування виїжджаючих за кордон (ВЗР) давно є обов'язковим для українських туристів. В умовах пандемії COVID-19 це правило стало ще більш актуальним. Вирушаючи на відпочинок, страховку варто оформляти хоча б з тієї причини, що витрати, пов'язані з лікуванням того ж COVID-19, можуть досягати кілька десятків тисяч доларів в залежності від країни перебування, а медичне транспортування або евакуація будуть ще дорожче. {{1} }
Страховик бере на себе врегулювання всіх поточних медичних витрат. «Між клінікою і страховою компанією (сервісним центром) існують договірні відносини, що дозволяють отримувати медичні послуги

Важливим фактором крім фінансового аспекту є те, що часто туристу досить складно самостійно в незнайомій країні знайти підходящу клініку, щоб звернутися в неї зі своєю проблемою. До того ж це може зайняти досить тривалий час, що може бути критичним в тій чи іншій ситуації. Застрахований турист отримує кваліфіковану допомогу сервісного центру, який підбирає оптимальну для хворого клініку.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ СТРАХОВКУ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ ЗА КОРДОНОМ в умовах пандемії

Будь-яка медична програма компанії без будь-яких розширень і додаткових опцій покриває витрати на амбулаторне та стаціонарне лікування при захворюванні COVID-19 в межах всієї страхової суми, в тому числі медико-транспортні витрати, евакуацію і репатріацію.

Однак програми відрізняються різними страховими сумами, тому ми радимо робити вибір на користь найбільш високих лімітів .

Важливо відзначити, що багато страхових компаній на ринку пропонують страховку від COVID-19 як розширення до основної страховою програмою за додаткову вартість. На це варто звернути увагу при укладанні договору страхування виїжджаючих за кордон.

ЩО РОБИТИ, якщо ви захворіли ЗА КОРДОНОМ І підозрюють COVID-19

Якщо застрахований відчуває нездужання , йому необхідно відразу ж звернутися в сервісний центр страхової компанії за телефонами, які вказані в страховому полісі. Виходячи із симптомів, місцезнаходження, часу доби і медичного протоколу країни перебування співробітник Сервісного центру підключається до організації необхідної медичної допомоги. Всі медичні маніпуляції призначаються тільки лікарем. Якщо тест на COVID-19 виявився позитивний, то лікар приймає рішення про необхідність госпіталізації або проходження амбулаторного лікування / або обсервації, але це рішення також засновано на суворому протоколі кожної окремої держави і місцевості. Ці протоколи дуже різні і можуть змінюватися до організації необхідної медичної допомоги.

ЩО ПОКРИВАЄ СТРАХОВКА ВІД COVID-19

Важливо звернути увагу на перелік випадків, що покриваються з страхової суми: вартість тесту, медикаментів, госпіталізації, карантину і т. д.

При необхідності знаходження, застрахованого на карантині після лікування, відшкодовуються витрати на проживання та зворотні авіаквитки (якщо рейс пропущений) на умовах раніше підписаного в договорі

також може компенсувати витрати на зворотний авіаквиток для одного супроводжуючого, якщо буде така необхідність за медичними показаннями.

ЩО НЕ ПОКРИВАЄ СТРАХОВКА ВІД COVID-19

Випадок не зізнається страховим, якщо застрахований знаходиться на карантині / ізоляції, але корона вірусна інфекція у нього не виявлено.

Проте, якщо під час карантину / ізоляції у туриста виникне харчове отруєння, заболить зуб або туристом буде отримана травма і т.д., то страхова відшкодує витрати на лікування в межах страхової суми або встановлених лімітів по полісу.

 

 

 

 

 

доля
close